Text

Våre ansatte


Vi er 7 ansatte med bred erfaring og solid fagkompetanse.

Image
Text

Lars Moland

Daglig leder / Rørlegger

Tlf: 90476268

lars@nmror.no

Image
Text

Nicolas Mangion

Faglig leder / Rørlegger

Tlf: 46767262

nicolas@nmror.no

Image
Text

Christophe Mangion

Økonomiansvarlig

Tlf: 47353494

post@nmror.no

Image
Text

Johan G. Persson

Rørlegger

Tlf: 46767222

johan@nmror.no

Image
Text

Edin H. Mathisen

Rørlegger

Tlf:

edin@nmror.no

Image
Text

Sondre Bakke

Rørlegger

Tlf: 93858508

sondre@nmror.no

Image
Text

Kristoffer Bielecki

Lærling

Tlf: 93866270

Kristoffer@nmror.no

Image
Text

Telefon

46 76 30 30

 

Image
Text

Besøksadresse

Enebakkveien 292, 1188 Oslo

 

Image
Text
Googlemap
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon